Nowość! Bez rejestracji zmień z nami dostawcę prądu lub gazu przez internet - sprawdź oferty

Przelewy ekspresowe

0 zł za założenie

0 zł za prowadzenie konta

Serwis bm.pl zmienił właściciela oraz nazwę w czerwcu 2020 r.

Bez, obaw – Rachuneo działa tak samo jak dotychczas działał serwis bm.pl i zawiera wszystkie jego funkcjonalności.
Blue Media S.A. wciąż świadczy usługi doładowań telefonów, przelewów ekspresowych i obsługę płatności z użyciem kart płatniczych oraz sald - co stanowi gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa wszystkich operacji.
Więcej informacji o Blue Media S.A. na stronie bluemedia.pl

Przelewy ekspresowe nawet w 15 sekund

Przelewaj środki jak Ci wygodnie: na telefon lub na rachunek bankowy

Czas to pieniądz

Dzięki przelewom ekspresowym środki na rachunku odbiorcy znajdą się nawet w 15 sekund! Usługę dostarcza Blue Media S.A.

Przelew na numer telefonu

Nie znasz numeru konta bankowego odbiorcy? Wykonaj przelew na jego numer telefonu. Za pomocą unikalnego kodu SMS odbiorca odbierze przelew.

Wybieraj z wielu banków

Możesz wykonać przelew z 23 do 95 banków! Sprawdź aktualną listę obsługiwanych banków >

Jak wykonać przelew na konto?

Wskaż odbiorcę

Podaj numer rachunku bankowego odbiorcy

Wybierz swój bank

Bank, z którego zlecisz przelew

Podaj kwotę przelewu

Realizujemy przelewy od 1 PLN do 20000 PLN

Gotowe!
Przelew zostanie zrealizowany ekspresowo. O realizacji przelewu na konto powiadomimy Cię mailem, i jeśli chcesz, również przez sms.

Jak wykonać przelew na telefon?

Wskaż odbiorcę

Podaj numer telefonu komórkowego odbiorcy

Wybierz swój bank

Bank, z którego zlecisz przelew

Podaj kwotę przelewu

Realizujemy przelewy od 1 PLN do 20000 PLN

Odbiorca otrzyma SMS z unikalnym kodem odbioru
Gotowe! Odbiorca otrzyma przelew natychmiastowo, a SMS z unikalnym kodem umożliwi mu odbiór pieniędzy w dowolnym momencie.

Twój czas to pieniądz – przelewaj ekspresowo na konto

Przekonaj się, co zyskujesz korzystając z tej metody płatności:
  • Wykonanie przelewu nawet w ciągu 15 sekund
  • Przelew zlecisz także w weekendy i święta
  • Przelewy aż do 99 banków
  • Opłaty za Potwierdzenie przelewu mailem
  • Odbiorcy zadowoleni ze współpracy

Przelewy ekspresowe na telefon – bez znajomości numeru rachunku

Nie znasz numeru rachunku odbiorcy, a chcesz wysłać przelew? Zleć go na numer telefonu:
  • Przelew nawet w ciągu 15 sekund
  • Wystarczy znajomość numeru telefonu odbiorcy
  • Przelew zlecisz też w dni wolne - święta i weekendy
  • Wygodny odbiór przelewu na konto za pośrednictwem jednego SMS-a
  • Stuprocentowa satysfakcja odbiorcy

W jaki sposób działają przelewy ekspresowe na konto lub telefon?

Przelewy ekspresowe to niezawodny sposób na błyskawiczne przesyłanie gotówki z jednego rachunku na drugi, niezależnie od tego między jakimi bankami się odbywają. Operacje są realizowane wyłącznie na podstawie zasad księgowania przelewów wewnątrz instytucji, również w weekendy i święta. W ten sposób wspieramy przedsiębiorców i prywatnych użytkowników, którzy nie mogą tracić czasu na formalności. Przecież czas to pieniądz.

Sposób działania przelewów ekspresowych jest bardzo prosty. Wystarczy wskazać rachunek odbiorcy i potwierdzić transakcję, a środki znajdą się wkrótce na jego koncie. Aby zacząć korzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na naszej stronie. Prowadzenie i obsługa konta w Rachuneo jest w pełni darmowa. Jedyny koszt to niewielka prowizja pobierana w zależności od wartości przelewów.

Działanie usługi opiera się na pracy robota finansowego, który na Twoje żądanie przelewa pieniądze na rachunek odbiorcy z rachunku otwartego w tym samym banku. Przelewy w ramach tej samej instytucji nie są obarczone czasem oczekiwania równie długim jak w przypadku transakcji międzybankowych, dlatego Twoja operacja odbywa się znacznie szybciej, nawet po około 15 sekundach pieniądze znajdują się na wskazanym przez Ciebie rachunku.

Przelewy ekspresowe praktycznie nie mają ograniczeń – obecnie możesz dokonać operacji z 22 do 99 banków. Na liście znajdują się wszystkie najpopularniejsze banki działające na polskim rynku. Prawdopodobnie obsługiwany jest również Twój bank. Sprawdź listę instytucji, w ramach których dokonujemy operacji i znajdź na niej bank, z którego korzystasz na co dzień.

Jednak narzędzie idzie o krok dalej. Nawet jeśli nie znasz numeru rachunku bankowego odbiorcy przelewu, możesz wykonać przelew. Wystarczy, że podasz numer telefonu odbiorcy, który zostanie przez nas natychmiast powiadomiony o oczekującej gotówce. Za pośrednictwem serwisu Rachuneo (dawniej bm.pl) wystarczy podać swój numer telefonu oraz otrzymany kod, a pieniądze są natychmiast transferowane na wskazany rachunek z naszego konta w tym samym banku. Usługę w serwisie Rachuneo świadczy Blue Media S.A.

Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się opinią dynamicznego i skutecznego przedsiębiorcy. Załatwiaj swoje prywatne sprawy oraz finansowe zobowiązania w ciągu kilkunastu sekund niezależnie od dnia tygodnia i godziny. Oszczędzaj czas i pieniądze.

Przelewy bankowe - warto wiedzieć

Jak zapłacić mandat przez internet?
Wpływy z mandatów karnych zasilają budżet państwa, a kwoty jakie przynoszą liczy się w setkach milionów. Nie dziwi więc, że codziennie opłacane są ich ogromne ilości. Jaki jest jednak najlepszy sposób na zapłacenie należności?
Jaki to bank? Identyfikacja po numerze konta
Numer konta bankowego kryje w sobie sporo informacji. Oprócz dowiedzenia się jaki to bank, można ustalić nawet w jakim dokładnie oddziale zostało założone konto. Wbrew pozorom jest to bardzo proste działanie, które każdy może wykonać sam.
Jak zrobić przelew na poczcie?
Przelew pocztowy jest coraz rzadziej wykorzystywanym sposobem do przekazywania pieniędzy czy płacenia rachunków. Nie można jednak zapomnieć, że przelew przez pocztę można zrobić za pośrednictwem listonosza czy wielu placówek w mniejszych miejscowościach.