Nowość! Bez rejestracji zmień z nami dostawcę prądu lub gazu przez internet - sprawdź oferty

Przelewy ekspresowe

Od 6 września 2021 roku nie ma już możliwości wysyłania i odbierania szybkich przelewów w serwisie Rachuneo.

Przelewy ekspresowe zrobisz za darmo posiadając Konto Jakie Chcę w Santander Bank.

Santander Bank oferuje konto Jakie Chcę, w którym możesz robić szybkie przelewy za darmo

Santander Bank oferuje Konto Jakie Chcę, w którym możesz robić szybkie przelewy za darmo.
  • 0 zł - za przelewy natychmiastowe i zwykłe wykonane przez Internet
  • 0 zł - za wpłaty gotówki we wpłatomatach Santander
  • 0 zł - za wypłaty gotówki z bankomatów Santander i BLIKIEM​
  • 0 zł - za kartę i prowadzenie konta, jeżeli wpłacisz na konto przynajmniej 500 zł co miesiąc i zapłacisz przynajmniej raz kartą lub BLIKIEM. W innym przypadku opłata wynosi 14 zł miesięcznie
  • Dodatkowo otrzymasz do 300 zł rocznie za opłacanie rachunków przez Rachuneo Płatności

Przelewy ekspresowe nawet w 15 sekund

Przelewaj środki jak Ci wygodnie: zprzelewm ekspresowym BlueCash

Czas to pieniądz

Dzięki przelewom ekspresowym BlueCash środki na rachunku odbiorcy znajdą się nawet w 15 sekund! Usługę dostarcza Blue Media S.A.

Wybieraj z wielu banków

Możesz wykonać przelew z 23 do 95 banków! Sprawdź aktualną listę obsługiwanych banków >

Twój czas to pieniądz - przelewaj ekspresowo na konto

Przekonaj się, co zyskujesz korzystając z Szybkich przelewów
  • Wykonanie przelewu nawet w ciągu 15 sekund
  • Przelew zlecisz także w weekendy i święta
  • Przelewy w systemie BlueCash i Express Elixir
  • Odbiorcy zadowoleni ze współpracy

W jaki sposób działają przelewy ekspresowe BlueCash?

Przelewy ekspresowe to niezawodny sposób na błyskawiczne przesyłanie gotówki z jednego rachunku na drugi, niezależnie od tego między jakimi bankami się odbywają. Operacje są realizowane wyłącznie na podstawie zasad księgowania przelewów wewnątrz instytucji, również w weekendy i święta. W ten sposób wspieramy przedsiębiorców i prywatnych użytkowników, którzy nie mogą tracić czasu na formalności. Przecież czas to pieniądz.

Sposób działania przelewów ekspresowych jest bardzo prosty. Wystarczy wskazać rachunek odbiorcy, wybrać przelew BlueCash lub Express Elixir i potwierdzić transakcję, a środki znajdą się wkrótce na jego koncie. Aby zacząć korzystać z usługi wystarczy założyć konto osobiste w banku, który świadczy taką usługę - np. Konto Jakie Chcę w Santander Bank.

Działanie usługi opiera się na pracy specjalnie przygotowanego systemu, który na Twoje żądanie przelewa pieniądze na rachunek odbiorcy z rachunku otwartego w tym samym banku. Przelewy w ramach tej samej instytucji nie są obarczone czasem oczekiwania równie długim jak w przypadku transakcji międzybankowych, dlatego Twoja operacja odbywa się znacznie szybciej, nawet po około 15 sekundach pieniądze znajdują się na wskazanym przez Ciebie rachunku.

Przelewy ekspresowe praktycznie nie mają ograniczeń – obecnie możesz dokonać operacji z 23 do 95 banków. Na liście znajdują się wszystkie najpopularniejsze banki działające na polskim rynku. Prawdopodobnie obsługiwany jest również Twój bank. Sprawdź listę instytucji, w ramach których możesz dokonać operacji i znajdź na niej bank, z którego korzystasz na co dzień.

Usługę świadczy Blue Media S.A.

Korzystaj dalej z przelewów ekspresowych. Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank

Przelewy bankowe - warto wiedzieć

Jak zapłacić mandat przez internet?
Wpływy z mandatów karnych zasilają budżet państwa, a kwoty jakie przynoszą, liczy się w setkach milionów. Nie dziwi więc, że codziennie opłacane są ich ogromne ilości. Jaki jest jednak najlepszy sposób na zapłacenie należności?
Jak wysłać przelew w weekend?
Możliwość zrealizowania przelewu bankowego w sobotę i niedzielę jest bardziej ograniczona i w niektórych przypadkach pieniądze pojawią się na koncie odbiorcy dopiero po kilku dniach. W nagłym wypadku klienci banków mogą skorzystać z kilku prostych sposobów.