Nowość! Bez rejestracji zmień z nami dostawcę prądu lub gazu przez internet - sprawdź oferty


Zarządzaj
swoimi rachunkami

Dołącz do 250 000 naszych klientów

0 zł za założenie

0 zł za prowadzenie konta

Opłacaj terminowo rachunki

Informacje o Twoich rachunkach pobieramy sami od dystrybutorów gazu i energii elektrycznej, operatorów telekomunikacyjnych oraz innych usługodawców.
Opłacaj te należności automatycznie wprost z Twojej karty płatniczej

Zarządzaj pozostałymi opłatami

Uporządkujemy, wszystkie Twoje opłaty w jednym miesjcu.
Przypomnimy, Tobie o terminach ich płatności.

Doładuj szybko telefon

Szukasz najlepszej oferty?
Na bieżąco informujemy Cię o promocjach operatorów.

Płać jak Ci wygodnie

W serwisie możesz wybrać płatność przelewem z jednego z kilkudziesięciu banków lub z karty płatniczej

bm.pl zmienia się w Rachuneo Płatności

Serwis bm.pl zmienił właściciela oraz nazwę w czerwcu 2020 r.
W serwisie dostępne są funkcjonalności:
  • BM Płatności - łatwe i wygodne przelewy za rachunki
  • BM Doładowania - doładowania telefonów na kartę
  • BM Przelewy - usługa niedostępna od sierpnia 2021

BM  doładowania i płatności - teraz to wszystko pod nową nazwą 

Usługi świadczone do tej pory pod nazwą "bm" są teraz dostępne pod nazwą "Rachuneo". Dzięki temu masz jeszcze więcej wygodnych usług do zarządzania swoimi rachunkami i domowymi finansami w jednym miejscu.

Wierzymy, że połączenie zarządzania rachunkami z możliwością znalezienia korzystnej cenowo oferty od dostawcy usług i mediów przyniesie Ci wiele korzyści. Oprócz automatów do płacenia rachunków i doładowań, Rachuneo pomoże Ci także obniżyć rachunki poprzez zmianę dostawcy usług.

Firma Blue Media , będąca właścicielem nazwy bm.pl jest również współwłaścicielem Rachuneo, dlatego przejęliśmy wszystkie prawa i obowiązki wynikające z zawartych w serwisie umów dotyczących konta oraz usługi Płatności (Rachunki).

Zmiana nazwy nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji związanych z korzystaniem z serwisu. Dane do logowania w bm.pl pozostaną te same.

Usługi doładowań telefonów, płatności za rachunki, obsługę płatności z użyciem kart płatniczych, przelewu bankowego wciąż będzie świadczyć Blue Media S.A., co stanowi gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa wszystkich operacji.

Sprawdź jak łatwo możesz automatycznie płacić rachunki, doładowywać telefon - to co znasz z bm.pl jest dostępne w Rachuneo.

Serwis bm.pl zmienił właściciela oraz nazwę w czerwcu 2020 r.

Bez, obaw – Rachuneo działa tak samo jak dotychczas działał serwis bm.pl
Blue Media S.A. wciąż świadczy usługi doładowań telefonów i obsługę płatności z użyciem kart płatniczych - co stanowi gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa wszystkich operacji.
Więcej informacji o Blue Media S.A. na stronie bluemedia.pl

Płatności - poradniki

Jak zapłacić mandat przez internet?
Wpływy z mandatów karnych zasilają budżet państwa, a kwoty jakie przynoszą liczy się w setkach milionów. Nie dziwi więc, że codziennie opłacane są ich ogromne ilości. Jaki jest jednak najlepszy sposób na zapłacenie należności?
Jaki to bank? Identyfikacja po numerze konta
Numer konta bankowego kryje w sobie sporo informacji. Oprócz dowiedzenia się jaki to bank, można ustalić nawet w jakim dokładnie oddziale zostało założone konto. Wbrew pozorom jest to bardzo proste działanie, które każdy może wykonać sam.
Jak zrobić przelew na poczcie?
Przelew pocztowy jest coraz rzadziej wykorzystywanym sposobem do przekazywania pieniędzy czy płacenia rachunków. Nie można jednak zapomnieć, że przelew przez pocztę można zrobić za pośrednictwem listonosza czy wielu placówek w mniejszych miejscowościach.