Nasze porównywarki

Sprawdź jakie usługi możesz porównać korzystając z Rachuneo
Prąd
Porównaj oferty sprzedawców energii elektrycznej, które są dostępne w Twoim regionie. Wystarczy, że podasz kod pocztowy i wpiszesz ile obecnie płacisz za prąd, a my pokażemy Ci listę najlepszych ofert.
Gaz
Porównaj oferty różnych sprzedawców gazu. Wystarczy, że pamiętasz ile mniej więcej płacisz za gaz, a my automatycznie wyliczymy ile mógłbyś zaoszczędzić u innego sprzedawcy gazu.
Fotowoltaika
Sprawdź ceny firm instalujących panele fotowoltaiczne w Twoim regionie - porównaj ceny różnej ilości modułów i mocy kilowatopików - sprawdź ile będzie Cię kosztować inwestycja w energię słoneczną dla Twojego zużycia prądu w kWh.
Pompa ciepła
Porównaj ceny pomp ciepła. Umów się na rozmowę z ekspertem i sprawdź wszystkie dostępne możliwości. Odpowiemy Ci na wszystkie pytania i dobierzemy najlepszego sprzedawcę.
Magazyny energii
Zobacz różne magazyny energii. Umów się na rozmowę z ekspertem i sprawdź wszystkie dostępne możliwości. Odpowiemy Ci na wszystkie pytania i dobierzemy najlepszy magazyn do Twoich potrzeb.
Internet
Sprawdź jakie oferty internetu są dostępne w Twojej okolicy. Wpisz swój adres, a my pokażemy Ci najkorzystniejsze pakiety. W porównywarce znajdziesz wszystkie parametry, które mogą Ci się przydać przed podpisaniem umowy, takie jak prędkość, cena czy limit danych.
Telefon
Czytelne porównanie aktualnych ofert operatorów telefonii komórkowej. Najpierw ustalasz czy przenosisz numer i czy szukasz oferty z telefonem czy bez telefonu. Znajdź korzystną ofertę na abonament lub na kartę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Telewizja
Już wkrótce w Rachuneo będziesz mógł porównać oferty dostawców telewizji i innych usług video.
Dostępne wkrótce!