Zapraszamy do współpracy

Rachuneo poszukuje partnerów biznesowych do wspólnego rozwijania sprzedaży usług przez internet

Co możemy dla Ciebie zrobić?

REKLAMA
Możemy zaproponować Ci: artykuł sponsorowany, dedykowany landing page sprzedażowy, banery w artykułach i wiele więcej. Napisz do Kasi, żeby zapytać o szczegóły:
PARTNERSTWO
Chcesz, żeby Twoja oferta pojawiła się w naszych porównywarkach? Poszukujemy sprzedawców prądu, gazu, operatorów sieci multimedialnych i komórkowych oraz ich pośredników. Patrycja odpowie na Twoje wszystkie pytania:
WSPARCIE
MERYTORYCZNE
Napisz do Leny jeżeli potrzebujesz obliczeń, wykresów, indeksu Rachuneo lub komentarza ekspertki/eksperta do swoich treści. Możemy dostarczyć Ci dane, które są już na naszej stronie lub przygotować nowe materiały dotyczące energii, gazu lub OZE.

O rachuneo

W rok odwiedza nas 2,5 mln unikalnych użytkowników
Odwiedzający Rachuneo są zainteresowani treściami o tematyce związanej z energetyką, opłatami, dofinansowaniami, OZE, doładowaniami, internetem, abonamentem, rachunkami, oszczędzaniem itp.
Stale rośniemy
W 2022 r. odnotowujemy wzrost ruchu na poziomie 25%, natomiast w 2021 r. było to aż 160%.Nieustannie rozbudowujemy bazę naszych artykułów i aktualizujemy treści na stronie – Twojereklamy pojawią się w odpowiednim miejscu.

Kontakt

Masz pytania o współpracę? Napisz na marketing@rachuneo.pl