Porównywarka ofert operatorów

Przejrzysta i regularnie aktualizowana lista ofert GSM operatorów telefonii komórkowej.

Przenoszę numer
Nowy numer
Abonament
Na kartę
Z telefonem
Bez telefonu

Jak działa porównywarka ofert operatorów komórkowych Rachuneo?

Ustaw jakiej oferty szukasz
Wpisujesz czy przenosisz numer oraz czy szukasz oferty na abonament czy na kartę, z telefonem czy bez telefonu.
Przeglądaj i porównuj oferty
Przeglądasz przejrzystą listę ofert operatorów komórkowych i wybierasz te, które Cię interesują
Zamów u operatora
Przechodzisz na stronę operatora, gdzie możesz bezpośrednio złożyć zamówienie online.

Ile kosztuje smartfon w ofertach operatorów?

Cena telefonu komórkowego to nie tylko koszt urządzenia. To także koszt usług mobilnych operatorów telefonii. Przy wyborze oferty operatora powinno się sprawdzać jaki będzie całkowity koszt tj. należy obliczyć ile pieniędzy wydasz w ciągu 2 lat na wszystko związane z usługami telefonicznymi oraz na internet mobilny.
Ilość wydatków na telefon i internet mobilny zależy od tego czy chcesz wydać dużo na start a później płacić mniej co miesiąc, lub chcesz nie wydawać na raz dużej kwoty, ale regularnie co miesiąc płacić więcej za abonament. Warto porównać czy wydasz mniej pieniędzy jeśli telefon kupisz osobno i będziesz płacić abonament i zdecydować czy opłaca się rozłożyć koszt telefonu "na raty".

Jak wybrać najlepszą ofertę z naszą porównywarką?

Zanim skorzystasz z porównywarki ofert GSM, zastanów się czego potrzebujesz. Sama cena abonamentu lub oferty na kartę nie zawsze jest najlepszym sposobem na porównanie operatorów sieci komórkowych. Na co więc zwracać uwagę? 

  1. Rozmowy i SMSy - większość ofert zawiera nielimitowany pakiet rozmów i SMSów. Weź to pod uwagę przy porównywaniu operatorów. 
  2. Okres umowy - przemyśl, czy chcesz zobowiązywać się na dłuższy czas. Oferty zmieniają się bardzo dynamicznie. Może za pół roku pojawią się lepsze i tańsze opcje. Jeżeli podpisywanie długotrwałej umowy do Ciebie nie przemawia, w porównywarce ofert GSM wybierz pole “Na kartę” zamiast “Abonament”
  3. Internet - sprawdź ile GB potrzebujesz. Nie ma potrzeby wybierania ogromnej paczki internetu, jeżeli mało z niego korzystasz. 
  4. Zasięg - kłopoty z zasięgiem mogą pojawiać się na wsi i poza obszarem miast. Zanim zdecydujesz się na usługi danej firmy, dowiedz się czy w miejscu, w którym mieszkasz jest dobry zasięg sieci
  5. Cena - jeżeli już wiesz czego potrzebujesz, śmiało skorzystaj z porównywarki ofert GSM i wybierz najkorzystniejszą opcję

Telefon i internet: najnowsze artykuły

Poradniki i porównania do ofert operatorów "GSM"
Jaki internet mobilny do pracy zdalnej i nauki?
Wiele osób korzysta dzisiaj z internetu przenośnego. Przez jego rosnącą popularność w prawie każdym pakiecie na abonament dostajemy sporą paczkę gigabajtów do zużycia. W artykule pomożemy w wyborze najlepszej oferty internetu na kartę.