Nowość! Bez rejestracji zmień z nami dostawcę prądu lub gazu przez internet - sprawdź oferty

wRodzinie

W Rachuneo możliwe jest sprawne i wygodne doładowanie telefonu na kartę wRodzinie. Zapraszamy do skorzystania z dostępnego poniżej generatora, dzięki któremu zasilanie telefonu w tej sieci dostępne jest w dowolnym miejscu i czasie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

wRodzinie

Kwota doładowania
Okres ważności połączeń wychodzących
Okres ważności połączeń przychodzących
10 PLN - 250 PLN
24 m-ce
24 m-ce

Warunki doładowania telefonu wRodzinie

Sieć wRodzinie cechuje się bardzo prostymi i elastycznymi możliwościami doładowania telefonu na kartę. Wartość doładowania może opiewać na dowolną kwotę mieszczącą się w przedziale od 10 do 250 złotych.

Atutem doładowania telefonu na kartę wRodzinie jest bardzo długi okres ważności zarówno połączeń wychodzących, jak i przychodzących po ostatnim zasileniu konta. W obu przypadkach są to aż 24 miesiące. W ten sposób jedno doładowanie może przez wiele miesięcy wystarczyć osobom, które sięgają po telefon komórkowy niezbyt często lub przede wszystkim odbierają połączenia i wiadomości od swoich znajomych i bliskich.

Sieć telefonii komórkowej wRodzinie

Sieć wRodzinie, zgodnie ze swoją nazwą powstała po to, aby zacieśniać więzi międzypokoleniowe wewnątrz polskich rodzin. Proste taryfy oraz warunki doładowań wRodzinie sprawiają, że operator zyskał sympatię przede wszystkim polskich seniorów, którzy w ten sposób mogą wygodnie komunikować się między sobą nawzajem, a także rozmawiać przez telefon komórkowy ze swoimi dziećmi i wnukami.

Sprawdź doładowania u innych operatorów